Hana
8001 Articles0 Comments

Gruaja e Alban Mehmetit dhe Ryva kaq shoqe të mira

Dy profesione të kundërta që nuk kanë fare të bëjnë me njëra tjetrën Njëra në muzikë e tjera në biznes, por që po arrijnë të kalojnë kohë së bashku dhe të dëshmojnë shoqërinë e tyre të pastër dhe të denjë,…

Remzie Osmani flet për xhelozinë e burrit të saj

Me të drejtë, këngëtarja Remzie Osmani thotë se po ta kishte burrin xheloz, nuk do të ishte këtu ku është sot Pra, nëse keni dëgjuar se bashkëshorti i këngëtares së njohur Remzie Osmani e xhelozon atë, ky është vetëm një…

Genta Ismajli flet për sherret me koleget

Ndonëse të gjithë i kanë vrejtur ndryshimet në pamjen e jashtme të Genta Ismajlit, ajo vetë këmbngul se është natyrale. Juve a ju duket e tillë Gjithsesi, me ose pa ndërhyrje, këngëtarja e hitit “Dridhem”, mbetet simpatike dhe e pëlqyer,…

Një zonjushë e rëndë sikur Blerona Zeqiri

Është nga ato moderatoret shqiptare që iu ngjit prezantimit me plot ëndje dhe pasion Blerona Zeqiri tani kryeson në listën më të ngushtë të moderatoreve të dashura, që e adhurojnë nga më i vogli gjer tek më i madhi, shkruan…

I patë të gjitha, por duhet ta shihni edhe renë bukuroshe të Vjollca Buqaj

Vjollca Buqaj është ndër ato këngëtare që nuk e ka shumë në qejf ekspozimin Ani pse me karrierë të gjatë e të bujshme, nuk e shohim tek imponohet, shkruan “Kosovarja Vjollca, këndon prej shumë vitesh, ka zë të mrekullueshëm dhe…

Blin Krasniqi semi-maturanti që shkëlqej sonte

Jemi ende në valen e mbrëmjeve të gjysëm matures dhe matures Tentim i jashtëzakonshëm i të rinjëve për ta bërë këtë matë të pa harrueshme Investim në të gjitha aspektet për tu dukur “top” dhe për të shkëlqyer në një…

Mahmut Ferati thotë dika që askush nuk e dinte për vajzën e tij

Mahmut Ferati edhe më tej këngëtar i kërkuar Ai, ka kohë që është folur për atë se përse më nuk po këndon përkrah Shyhrete Behlulit Këngëtari ka thënë se nuk ka asgjë me Shyhreten, vetëm se nuk I ka ardhur…

Anita edhe në gëzimin e madh të saj e kujton nënën

Është vrulli i maturantëve dhe semimaturantëve dhe këtë e dijmë të gjithë Është ky muaj ku secili nga nxënësit i japin rëndësi qoftë edhe detajeve vetëm e vetëm për të mbizotëruar dhe për tu shfaqur të veçantë, shkruan Kosovarja Ndër…

Lotina e Lutfi Hazirit i mbush 20 dhe duket e jashtëzakonshme

Emri i saj përmendet tek femrat më të bukura Vajza e Lufti Hazirit, shkëlqen në çdo paraqitje të saj, me një bukuri marramendëse, shkruan “Kosovarja Qysh në moshë të re, ajo ka qenë e përmendur në mediat rozë Sot në…

Njomza bëri këtë ndryshim në fytyrën e saj, kaq ndryshe po duket

Njomza Martinaj u bë e njohur në publikut si vajza e madhe e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit Ajo është një grimere shumë e njohur dhe tejet profesioniste Njomza komentohet shumë edhe për jetën e saj private e të cilën…