Hana
8001 Articles0 Comments

Kjo është ora e Blerim Destanit që kushton sa qimet e kokës

Blerim Destani është aktori shqiptar që po shënon famë ndërkombëtare Blerim Destani njihet për rolet në projektet filmike bashkë me emrat e njohur të “Hollywoodit Padyshim që këto projekte i sjellin edhe përfitime të mira aktorit, i cili përmes rrjeteve…

Kështu e nisin ditën Fero dhe Arbenita

Fero dhe e dashura e tij, Arbenita, këto ditë po pushojnë në Greqi Fero bashkë me të dashurën e tij, nuk i kanë kursyer fotografitë nga këto pushime, të cilat po i shijojnë në maksimum Reperi ka zgjedhur si destinacion…

Kështu është dukur Pëllumb Hajdari në mbrëmjen e maturës

Pëllumbi ka përfunduar shkollën e mesme Me këngët dhe videoklipet e tij interesante ai është bërë i njohur anë e mbanë trojeve shqiptare Është fjala për këngëtarin mjaft të pëlqyer nga publiku, Pëllumb Hajdarin, i cili ka rrëmbyer zemrat e…

“Tenton të bësh famë me emrin e Kidës”, Genc Prelvukaj e lë me gisht në gojë komentuesen

Genc Prelvukaj është një ndër këngëtarët më të dashur për publikun shqiptar dhe shpesh ka qenë në vëmendjen e mediave rozë për lidhjen e tij sëbashku me kengetaren e njohur Eni Koçi Këto ditë, këngëtari publikoi këngën “Orhidea”, të cilën…

Pas publikimit të këngës për Bajram, Afërdita ka këtë lutje

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Afërdita Demaku dje ka publikuar projektin “Shume po gezohna erdh Bajrami E sot, përmes një postimi në instagram për 80 mijë e 700 ndjekësit e saj ka publikuar një imazh nga projekti, përmes së…

Tayna: Populli të bën, populli të rrëzon

Tayna ka disa fjalë për suksesin që i solli projekti i parë “Columbiana Tayna një vit më parë ka publikuar këngën “Columbiana”, në duet me Don Phenom, shkruan lajmi.net Ky projekt ia hapi dyert e suksesit rep-artistes, e cila me…

Lidhja nënë-vajzë është unike

Nënat janë afër vajzave të tyre që nga momenti kur ato e bëjnë hapin e parë, gjatë kohës kur janë në fazat e adoleshencës e deri në momentin kur vajzat bëhen vet nëna Dhe pavarësisht se nënat e vajzat mund…

Gili: Gëzimi im i parë, djali im i madh

Me një bagazh të madh në skenën muzikore, ka sjellur projekte me vlera, duke lënë gjurmë të pashlyeshme përgjatë viteve, shkruan “Kosovarja Këngëtarja shumë e dashur për publikun Gili, është ndër artistët që për dekada me radhë i dha publikut…

Moni: Ai që don të martohet me Ganen, dorën duhet ta kërkojë te ne

Këngëtarja e njohur Ganimete Abazi, e njohur ndryshe për publikun si Ganja, ishte e ftuar në studion e “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon, për të promovuar klipin më të ri “Martesa” në bashkëpunim me ProBand Si Ganja, ashtu edhe…

Zbulohet hobi i çuditshëm i Dafina Zeqirit

E njohur nga të gjithë për këngët e saj, por edhe për zhvillimet e jetës private, por a dinit ndonjë gjë rreth hobit të këngëtares Dafina Zeiqiri Ndoshta nuk e dinit, por Dafina thotë se e ka një hobi shumë…