Blerta Spahiu
14800 Articles0 Comments

Egzona vjen me shumë stil në imazhin e fundit

Ajo është një emër tejet i njohur në publik. Egzona Muqiqi është gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqi. Janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë të jetë gjithmonë në qendër të medieve rozë. Sot, ajo ka shkuar në…

Kështu shijon jetën Tuna pa Patrisin

Tuna ka shkuar në pushime pa Patrisin. Këngëtarja Tuna Sejdi ndodhet në Islandë, atje ku po i shijon ditët e nxehta. Bazuar në disa postime të bëra shihet se ajo po kalon mjaft mirë dhe po argëtohet në maksimum, mirëpo…

Roberti poston fotografi që i habiti të gjithë, është bashkë me Norën!

Robert Berisha ka habitur të gjithë me postimin e fundit. Robert Berisha një javë më parë konfirmoi ndarjen nga Nora Istrefi përmes një postimi të bërë në Instagram të cilën pastaj e fshiu, shkruan lajmi.net. Pas këtij lajmi, kuptuam se…

U tha se po ndahen, Marina poston foton provokuese në prehër të Getit duke zbuluar të brendshmet

Marina Vjollca ka postuar një fotografi me bashkëshortin e saj. Gjithçka duket se është mirë mes Marinës dhe Getit, pas raportimeve se martesa e çiftit është në krizë dhe se ata shumë shpejtë do të divorcohen. Tani dyshja vjen me…

Këngëtareve shqiptare ua hakojnë Instagramin

Siguria e rrjeteve sociale është një temë që diskutohet shumë shpesh, megjithatë çdo ditë edhe më shumë rritet numri i hakerave. Së fundmi një situatë e pakëndshme që lidhet me Instagram-in u ka ndodhur dy këngëtaret e njohura shqiptare, Juliana…

‘E vogla ime’ Nëna bën dedikimin emocionues për Luana Vjollcën

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur Luana Vjollca po e kalon këtë të hënë mes urimeve të shumta me rastin e 27 vjetorit. Motra e saj Marina, i dedikoi fjalë shumë të bukura e të zgjedhura që në  mesnatë. “Gëzuar ditëlindjen bisha…

Njerëzit që kanë këtë lloj të gjakut hasin në këtë vështirësi

Nëse jeni ndër ata për të cilët humbja e peshës është një mision pothuajse i pamundur, grupi juaj i gjakut mund të jetë arsyeja. Nutricionistja Sima Khan sqaron se njerëzit me grup gjaku AB + ose AB – e kanë…

Gjira reagon ndaj imazhit provokues të Bebe Rexhës

Artistja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, me datën 30 gusht festoi ditëlindjen e 30-të. Përveç projektit të ri që solli, biondja gjatë ditës publikoi edhe një fotografi komplet të zhveshur, për të treguar se mosha është vetëm numër për…

Java nis bukur për Egzona Muqiqin

Ajo është një emër tejet i njohur në publik. Egzona Muqiqi është gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit. Janë paraqitjet e saj ato që e bëjnë të jetë gjithmonë në qendër të medieve rozë. Sot, ajo ka shkuar në…

Marina Vjollca tregon gjithçka rreth ndarjes me Getin

Pas Norës dhe Robertit, Loredanes dhe Mozzikut përflitej se edhe martesës së Getit dhe Marinës i janë prerë këmbët. Shkas për këto thashetheme thuhej se ishte xhelozia e reperit që e çoi raportin e tyre afër një krize bashkëshortore. Por…