Që nga lidhja e tyre, Albatrit dhe Egzona Muqiqi u bënë një njdër çiftet më të përfolura të publikut

Ata nga martesa e tyre kanë tre fëmijë, dy vajza dhe një djalë, përcjell ORAinfo

Ndonëse janë shumë të angazhuar në familje e në profesion, Egzona dhe Albatriti janë tejet aktivë në rrjete sociale

Sot, Egzona ka publikuar një foto ku shihet se Albatriti e ka vizituar atë në punë dhe ajo nga gëzimi e ka pritur me përqafime /ORAinfo