Afërdita Dreshaj ka disa ditë që ka filluar pushimet me bashkëshortin e saj, Jakub Kindl

Çifti po shijojnë pushimet në Miami dhe nga atje modelja dhe këngëtarja shqiptare ka publikuar imazhe të ndryshme

Të fundit fotografi, Afërdita erdhi në veshje sportive duke treguar linjat e formësuara, ajo nijet si një femër e përkushtuar ndaj ushtrimeve në palestër dhe kjo gjë e ka ndihmuar të jetë në super formë

Afërdita ka impresionuar me pamjen e sa joshëse dhe provokuese./Indeksonline

Mos i humb