Adelina Ismaili ka treguar veten e saj të vjetër

Këngëtarja Adelina Ismaili njihet si një nga femrat e estradës me karakterin më të fortë

Ndonëse tashmë Adelina vjen më paqësore dhe nuk i ka në qejf ‘dramat’ e estradës, këngëtarja me anë të një postimi i ka bërë me dije dikujt se ajo mund të ri-shfaqë veten e saj të vërtetë, përcjell Gazeta Express

Adelina ka shkruar në Instagram: “Mund t’i nuhas disa persona nga e kaluara duke ulëritur përreth
Jam shumë e nxënë dhe e lumtur për t’u bërë sërish ajo grua që e njihni të gjthë.. por kush e di.. Mos më detyroni të ju rikujtoj kush jam me të vërtetë