Fillimisht u bë e njohur si femra e reperit të njohur kosovar Majk, kurse tash po njihet si mami i Roanit, shkruan Kosovarja

Pavarësisht, të gjitha thashethemeve pas ndarjes nga reperi ajo vazhdoi jetën e saj e vetme me Roanin

Në çdo paraqitje të saj ajo merr vëmendje, madje nuk është që ia lë mangu luksit

Shëtijet, dukja, veshja e çdo gjë që në shikim të parë vërehen se janë firmato dhe luksoze

Ajo po ashtu është edhe një nënë e përkushtuar, ku nuk mungojnë imazhet e shumta që ndanë më Roanin duke treguar haptazi kujdesin dhe dashurinë nda tij

Por, ajo që bie në sy është pamja e freskët e Majlindës në secilin postim të saj

Kjo gjë shihet ashiqare edhe në foton e saj të fundit

Por, A është Majlinda mami më e bukur që njihni?./ Kosovarja