Receta për Krishtlindje dhe Vitin e Ri
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Google+Email this to someoneShare on FacebookShare on VkontakteShare on Vkontakte

Bakllavë harmonikë

Nje lloj tjeter i bakllaves te cilen e kemi quajtur ‘Bakllave harmonike’. Shpresojme ta shijoni. Ju...
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Google+Email this to someoneShare on FacebookShare on VkontakteShare on Vkontakte

Shtrumfeta

Perberesit: 4 veze 4 filgjane te kafes turke sheqer 3 filgjan qumesht 1 filgjan vaj 4...
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Google+Email this to someoneShare on FacebookShare on VkontakteShare on Vkontakte

Sallatë me mish pule

Perberesit: 1 pule me madhesi mesatare Majonez Pergaditja: Pula pasi pastrohet zihet me uje te kripur...
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Google+Email this to someoneShare on FacebookShare on VkontakteShare on Vkontakte

Gjeldeti i vitit të ri

Perberesit: 1 gjeldeti me madhesi sipas deshires4-5 kg Melmesa sipas deshires Perime sipas deshires Pergaditja: Se...
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Google+Email this to someoneShare on FacebookShare on VkontakteShare on Vkontakte

Sallatë e mirë

Perberesit: 300 gr majonez 2 patate te medha te ziera 1 purri i grire imet i zbutur ne...
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Google+Email this to someoneShare on FacebookShare on VkontakteShare on Vkontakte

Tortë snickers

Perberesit: 8 te bardha te vezes 8 luge sheqer 4 luge miell 250 gr kikirik te...
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Google+Email this to someoneShare on FacebookShare on VkontakteShare on Vkontakte

Vezë të mbushura

Perberesit: 5 veze te ziera Leng limoni,krip,piper I zi,majdanoz, Pak vaj ulliri, 1 domate e frsket...
Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Google+Email this to someoneShare on FacebookShare on VkontakteShare on Vkontakte

Qofte të mëdha

Perberesit: 500 gr mish i bluar 3 luge prezle ose buke e njomur ne qumesht dhe e...
Faqja 1 nga 212
Na ndiqni në Facebook për të lexuar recetat e fundit!