Topeza me çokollate

Topeza me çokollate

Përbërësit

1 kavanoz fëstek të bluar
gjysme gote gjalpë e shkrirë
1 sheqer pluhur
1 pako biskota
çokollatë

Topeza me çokollate

Hapat

1

Perzieni te gjithe perberesit dhe fitoni nje brume te bute.

2

Jepni formen e topit dhe vendosni ne frigorifer per tu forcuar.

3

Pas marrjes nga frigoriferi zhyteni ne cokollate dhe mund ti shtoni zbukurimet e juaja te preferuara.

4

Ju befte mire!

Për më shumë, shkarko aplikacionin:

Komento ose bëj një pyetje