Supe me perime

Supe me perime

Supe me perime

Hapat

1

Fergojme qepem ne vaj ulliri, pastaj i shtojme edhe perbersit tjere.

2

I fergojme te gjitha s'bashku per 5 min dhe i shtojme ujin. pasi te jene zbutur perimet i hedhim ne blender.

3

I leme edhe pak te zihen. ne fund i shtojme majdonozin.

Për më shumë, shkarko aplikacionin:

Komento ose bëj një pyetje