Supë me kërpudha

Supë me kërpudha

Përbërësit

7-8 kërpudha
vaj ulliri
1 koke qepe e kuqe
1 vezë
3 lugë jogurt
2 lugë brokoli
pluhur hudhre
koper
erëza knor

Supë me kërpudha

Hapat

1

Të gjithë përbërësit zihen së bashku, përveç vezës dhe jogurtit që përzihen së bashku dhe shtohen pas 15 minutave.

2

Të gjitha këto së bashku zihen për 20 deri në 30 minuta

Për më shumë, shkarko aplikacionin:

Komento ose bëj një pyetje