Smorgastata

Smorgastata

Përbërësit

baza:
bukë per tramezzini
per lyerjen midis fetave te bukes:
djathë filadelfia
per mbushje:
feta proshute te pjekur
per zbukurim:
feta limoni

Smorgastata

Hapat

1

Lyejme çdo fete buke per tramezzini me perberesin qe kemi zgjedhur, vendosim midis fetave mbushjen dhe e fusim ne frigorifer sanduiçin duke e lene keshtu gjithe naten.

2

Diten qe do ta servirim, e lyejme Smorgastarta me kremin qe kemi zgjedhur dhe e zbukurojme sipas deshires.

3

E servirim te ftohte te prere ne feta.

Për më shumë, shkarko aplikacionin:

Komento ose bëj një pyetje