Smoothie me ananas

Smoothie me ananas

Përbërësit

gjysme gote copa ananas
gjysme filxhani kokos
gjysme filxhani jogurt pa yndyr
1 filxhan akull

Smoothie me ananas

Hapat

1

Të gjithë përbërësit i vendosim në blendar dhe i përziejmë mirë.

2

Glazurën e përgatitur e derdhim në gotë dhe e zbukurojmë më një ananas anash

3

Ju bëftë mirë!

Për më shumë, shkarko aplikacionin:

Komento ose bëj një pyetje