Sallatë verore

Sallatë verore

Përbërësit

6 tranguj
1,5 gota jogurt
1 qepë
1 tas nane
2 copa hudhre
vaj vegjetal
kripë

Sallatë verore

Hapat

1

Jogurtin e derdhni në një enë të thellë, përmbi ia shtoni vajin vegjetal dhe hudhrën e bëni nerende pastaj ia shtoni.

2

Kripën, biberin e zi ia shtoni dhe tranguj e prerë dhe i përzieni të gjithë përbërësit, perfitoni nje sallate verore.

3

Ju bëftë mirë!

Për më shumë, shkarko aplikacionin:

Komento ose bëj një pyetje