Rraffaello

Rraffaello

Përbërësit

2.5 gota kokos
1 gote shllag krem
2 luge te gjelles sheqer pluhur
1 vanilje
1 gote te çajit Krem
lajthia

Rraffaello

Hapat

1

Kokosin, sheqer pluhurin, vaniljen, vendosni në një enë.

2

Pastaj shtoni krem shllagun dhe vazhdoni përzierjen. Prej glazurës formoni topa të vegjël.

3

Bëni hapjen e brumit dhe në midis vendosni lajthinë, pastaj e mbyllni brumin.

4

Disa prej topave të vegjël i zhyteni në çokollatë, disa në kokos.

5

Përmbi ia hidhni çokollatën e shkrire.

6

Ju bëftë mirë!

Për më shumë, shkarko aplikacionin:

Komento ose bëj një pyetje