0 0
Omleti spanjoll

Omleti spanjoll

  • Mesatare

Përbërësit

2 vezë
1 qepë
½ spec i kuq babure
kripë
3luge vaj

Ruajeni kete recetë

Ju duhet të kyqeni apo regjistroheni që të ruani recetat tuaja të preferuara në koleksione.

Omleti spanjoll

  • Mesatare

Hapat

1

Grihet speci dhe qepa dhe zbutet në tigan me vaj.

2

Pastaj shtohen vezët e tundura dhe të kriposura sipas shijes dhe një gatim shumë i shpejtë dhe i shijshëm është gati.

Ruajeni kete recetë

Ju duhet të kyqeni apo regjistroheni që të ruani recetat tuaja të preferuara në koleksione.

Loading...

Vlerso Receten

Vlersimet e Recetes

Nuk ka vleresim për këtë recetë ende

Add Your Comment