Muffins me çokollate

Muffins me çokollate

Përbërësit

2 vezë
1 gote sheqer
1 gote te cajit vaj vegjetal
1 gote qumësht
2 luge te gjelles kakao
1 Pluhur pjekje
1 vanilje
3 gota miell

Muffins me çokollate

Hapat

1

Vezet dhe sheqerin perzieni ne nje ene.

2

Pastaj shtoni perberesit e tjere dhe perzieni.

3

Vendosni ne letrat e pjekjes se Muffinit.

4

Ne temperature 160 grade celsius le te pjeken.

5

Permbi lyeni me cokollate te shkrire.

6

Ju befte mire!

Për më shumë, shkarko aplikacionin:

Komento ose bëj një pyetje