Milshake me luleshtrydhe

Milshake me luleshtrydhe

Përbërësit

6 topa akullore te vaniljes
4 marshmallow
1/2 gota qumësht
1/2 gota jogurt me luleshtrydhe
1 luge te çajit vanilje
Për ta zbukuruar
2 marshmallow

Milshake me luleshtrydhe

Hapat

1

Marshmallovat së bashku me qumështin i vendosni në blendar.

2

Jogurtin me luleshtrydhe, akullorën me vanilje dhe vaniljën ia bashkangjisni.

3

Milshakun e përgatitur e derdhni në gota të mëdhaja, ia vendosni nga një marshmalloë dhe e shërbeni.

4

Ju bëftë mirë!

Për më shumë, shkarko aplikacionin:

Komento ose bëj një pyetje