Kaffe me nutella

Kaffe me nutella

Përbërësit

400 ml kafe
100 ml qumësht
2 luge te gjelles nutella
2 luge te gjelles sheqer

Kaffe me nutella

Hapat

1

Kaffën, qumështin dhe nutellën e vendosni në blendar dhe e përzieni mirë.

2

Përzierjën derdhni në gotë dhe shijoni, nëse dëshironi mund ti shtoni edhe pak kaffe ose sheqer.

3

Gotën mbusheni me plot akull dhe përmbi zbukurone me krem ose akullore.

4

Ju bëftë mirë!

Për më shumë, shkarko aplikacionin:

Komento ose bëj një pyetje