Kaffe me akullore

Kaffe me akullore

Përbërësit

30 gr kafe
2 topa akullore te vaniljes
1 luge te gjelles sheqer
1 luge te gjelles kakao

Kaffe me akullore

Hapat

1

Vaniljën dhe akulloren vendosni në një gotë të gjatë, përmbi ia derdhni kaffën dhe e përzieni ngadalë.

2

Pastaj ia bashkangjisni sheqerin dhe e përzieni.

3

Ndërsa përmbi ia derdhni kakaon dhe e bëni gati për shërbim.

4

Ju bëftë mirë!

Për më shumë, shkarko aplikacionin:

Komento ose bëj një pyetje