Kaffe me akull

Kaffe me akull

Përbërësit

50 gr ml kafe oes edhe ma pak
400 ml qumësht
1/2 luge te gjelles vanilje
sheqer sipas deshires

Kaffe me akull

Hapat

1

Kaffën, qumështin, vaniljen përzieni mirë, përmbi i hidhni sheqer aq sa dëshironi.

2

Përzierjës së kaffës i shtoni akull derisa të mbushet gota.

3

Mund tia vendosni përmbi nga një të top të akullorës dhe ta shërbeni.

4

Ju bëftë mirë!

Për më shumë, shkarko aplikacionin:

Komento ose bëj një pyetje