Gurabija të miellit me kakao

Gurabija të miellit me kakao

Përbërësit

125 gr gjalpë
1 gotë të çajit sheqer pluhur
1 gotë të çajit Pluhur pjekje
2 lugë kakao
miell

Gurabija të miellit me kakao

Hapat

1

İ perziejmë të gjithë përbërësit në një enë të thellë.

2

Gurabijave ia japim formën e dëshiruar dhe i vendosim në tepsi për pjekje në temperaturë 170 gradë celsius.

3

Ju bëftë mirë!

Për më shumë, shkarko aplikacionin:

Komento ose bëj një pyetje