Gurabija me tre përbërës

Gurabija me tre përbërës

Përbërësit

3 gota miell
1 shllag krem
1 gotë vaj vegjetal

Gurabija me tre përbërës

Hapat

1

Të gjithë përbërësit i derdhni në një enë dhe i përzieni mirë njërin me tjetrin.

2

Gurabijave ia japni formën dhe i vëni në furrë për pjekje në temperaturë 180 gradë celsius për 20 minuta.

3

Ju bëftë mirë!

Për më shumë, shkarko aplikacionin:

Komento ose bëj një pyetje