Akullore praktike

Akullore praktike

Përbërësit

1 gotë ujë
1 gotë sheqer
1 gotë pjeshka të ngrira
1,5 gota ananas
1,5 gota qershi të ngrira

Akullore praktike

Hapat

1

Ujin së bashku me sheqerin vendosni në një tenxhere dhe në temperaturë mesatare përzieni, pas shkrirjës së nevojshme lëreni të ftohet.

2

Pemët i vendosni në blendar për zvogëlim pastaj ia shtoni ujin.

3

Përzierjën e vendosni në frigorifer të qëndroj rreth 12 orë.

4

Ju bëftë mirë!

Për më shumë, shkarko aplikacionin:

Komento ose bëj një pyetje