Omlet spanjoll © KuzhinaShqiptare.com

Omlet spanjoll © KuzhinaShqiptare.com

Omleti spanjoll

Përbërësit

  • 2 ve
  • një qepë e re
  • ½ spec i kuq babure
  • kripë dhe biber sipas shijes
  • 3 luge vaj

Grihet speci  dhe qepa dhe zbutet në tigan me vaj. Pastaj shtohen vezët e tundura dhe të kriposura sipas shijes dhe një gatim shumë i shpejtë dhe i shijshëm është gati.

Ju bëftë mirë.

Summary
Recipe Name
Omleti spanjoll
Published On
Preparation Time
Cook Time
Total Time
Average Rating
3 Based on 36 Review(s)